CNBC-e Canlı İzle

CNBC-e İzle
 
CNBC-e canlı yayınını resmi sitesinden izleyebilirsiniz. Lütfen ekrana tıklayınız.
 
CNBC-e Canlı Yayını Hakkında Bilgi
 
 
 
CNBC-e; ekonomi ve yabancı dizi ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır.
 
CNBC-e canlı yayınını sadece resmi sitesinden izleyebilirsiniz. CNBC-e resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. CNBC-e'nin resmi sitesinde CNBC-e'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede CNBC-e'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

CNBC-e  Resmi İnternet Sitesi

CNBC-e Resmi Sitesi Canlı Yayını

CNBC-e Yayın Akışı

cnbc-e izle

CNBC-e hakkında...
 
cnbce izleCNBC-e, Doğuş Yayın Grubu ve NBC Universal ortaklığıyla, 16 Ekim 2000'de kurulan ekonomi, dizi ve film kanalıdır.
 
CNBC-e, yayınlarını gündüz ve akşam kuşağı olarak ikiye ayırmaktadır. Gündüz kuşağında yayın formatını CNBC Amerika’dan alan CNBC-e, iş dünyasının bilgi ihtiyacını karşılamaktadır. Ekonomi ve piyasa bilgilerine gerçek zamanlı ulaşma olanağı sağlayan CNBC-e, gündüz kuşağında izleyici olarak ekonomi dünyasına yön veren profesyonelleri ve bireysel yatırımcıları hedeflemektedir.
 
CNBC-e akşam kuşağında ise bir eğlence kanalına dönüşmektedir. NBC, ABC, HBO, WB, MGM, Paramount, Buena Vista, Sony Columbia, FOX gibi dünya devleri ile işbirliği yaparak dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü dizileri ve dünyaca ünlü yönetmenlerin filmlerini bazen orijinal dilde ve alt yazılı olarak bazen de Türkçe seslendirme ile ekrana getirmektedir. Hafta sonları ise daha çok çocukları hedef alan Nickelodeon kuşağına yer vermektedir.
 
CNBC-e iletişim bilgileri:
 
Adres: Ahi Evran Caddesi, No:4, 34398 Maslak, Şişli - İstanbul 
 
Telefon: (0212) 335 0000

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : CNBC-e, CNBC-e Canlı Yayını, CNBC-e Canlı İzle