NTV Canlı İzle

 
 

NTV Canlı Yayını Hakkında Bilgi

NTV canlı yayınını sadece resmi sitesinden izleyebilirsiniz.
 
NTV resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. NTV'nin resmi sitesinde NTV'nin günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede NTV'nin kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

NTV Resmi İnternet Sitesi 

NTV Resmi Sitesi Canlı Yayını

NTV Yayın Akışı

ntv izle

NTV hakkında...
 
ntvNTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalıdır. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye'de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor.
 
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor.
 
NTV, yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülmüştür. Merkezi İstanbul'da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor. 
 
NTV, ayrıca 2004'den beri Avrupa'daki Türklere yönelik de yayın yapmaktadır. Eski ismi NTV Int olan kanal ismini NTV Avrupa olarak değiştirmiştir. 
 
NTV iletişim bilgileri:
 
Adres: Ahi Evran Caddesi, No: 4, Maslak, Sarıyer - İstanbul
 
Telefon: (0212) 335 00 00
 
E-Posta: izleyicitemsilcisi@ntv.com.tr

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu sayfa için henüz yorum gönderilmedi.
Sayfanın konuları : NTV, NTV Canlı Yayını, NTV Canlı İzle