Ulusal Kanal Canlı İzle

Ulusal Kanal canlı yayınını, sitemizden izleyebilirsiniz.

Ulusal Kanal resmi sitesinin canlı yayınını seyretmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Ulusal Kanal'ın resmi sitesinde Ulusal Kanal'ın günlük canlı yayın akışı ile programları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sitede Ulusal Kanal'ın kurumsal bilgileri ile adres ve telefonları da yer alıyor.

Ulusal Kanal Resmi İnternet Sitesi

Ulusal Kanal Resmi Sitesi Canlı Yayını

Ulusal Kanal Yayın Akışı

ulusal kanal izle

Ulusal Kanal hakkında

Mustafa Mutluulusal kanal

 

Ulusal Kanal, 1994 yılında İstanbul'un Kadıköy yakasında bir yerel TV kanalı olarak yayın hayatına başladı.

Nisan 1995'te, 3984 sayılı Radyo Televizyon Yasası'nın çıkmasından sonra İstanbul Televizyonu olarak lisans aldı. O dönem Kablo TV yayını içinde yerini almasına rağmen, RTÜK ve Türk Telekom tarafından, kablo TV yayınından çıkartıldı. 

Halil NebilerAçılan davalarda, mahkemeler, Ulusal Kanal'ın 100.000 Amerikan Doları karşılığı satın aldığı kanalda yayın yapma hakkını iade etmesine rağmen, sözkonusu kurumlar, mahkeme kararlarını uygulamayarak, Ulusal Kanal'ın kablo TV yayınlarında yer almasının önüne geçtiler. Bu yaptırıma karşı açılan davalar sürmektedir.

Ulusal Kanal, zaman içinde yatırım yaparak verici sayısını arttırdı ve 29 Ekim 2000 günü ilk kez İstanbul çapında yayına başladı. Şubat 2002'de uydu yayınına, Ağustos 2002'de de RTÜK'ün 25 Ocak 2003'de yaptığı yönetmelik değişikliğiyle, Türkiye çapında yerel yayın yapma hakkına kavuştu

Can AtaklıHalen, karasal yayın vericileri ağıyla Türkiye'nin 49 il sınırı içindeki 160 merkezine ve uydu yayınıyla da Avrupa, Asya ve Afrika'nın kuzeyini içine alan bir kapsama alanı içinde yayın yapmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatını sürdüren Ulusal Kanal'ın genel merkezi, İstanbul Beyoğlu'ndadır.

Ulusal Kanal, Türksat 2A uydusundan, D-Smart, Teledünya ve YouTube üzerinden izlenebilmektedir.

Ayrıca kanal, Fransa'da uydu yayınını alamayan yurttaşlara yönelik, karasal IPTV şebekesinde ADSL/fiber üzerinden FREE adlı operatörün ana Temel TV Buketinde 557 numaralı kanalında Aralık 2010'dan beri yer yapmaktadır.

 

Ulusal Kanal'ın Önemli Programları:

* Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi

* Mustafa Mutlu ile Kral Çıplak

* Can Ataklı ve Halil Nebiler ile Çift Vuruş

 

Ulusal Kanal iletişim bilgileri:

Ulusal Kanal'ın haritaki yeri >>

Adres: İstiklal Caddesi, Deva Çıkmazı, No: 7/5, Beyoğlu - İstanbul

Telefon: (021) 251 50 90
 
E-Posta: admin@ulusalkanal.com.tr

Facebook Yorum

Yorumlar

ahmet 30 Eylül 2016 / 18:19
Avusturya'dan selamlar. Şu anda seste hala problem var. Son yenilemeden sonra böyle problemlerin olmayacağını söylemiştiniz. Her zaman olmasa da ara, ara bir hışırtı gelmekte...
uc kagat. 20 Mart 2016 / 23:14
Teror nasil bitirilir.bos laflar.550 millet vekili topluma uckagat acan ve bu halki somuren cikarcilardir.teror niye var .bu ulkeyi bol parcala somur.uyanamayan ve dusunemeyen.bir menseyi belli olmayan uyutulmus millet haline getirilmistir.30 yildir teror kimin isine yarior.bu ulkede 78 milyon insan 550 kan emici icin calismaktadir .onlar bu milletin calisani olmasi gerekirken tam tersi millet onlarin saltanati icin calismaktadirlar.bozukluk bikere buradan basliyor.bolucu teroru siyasetciler bu ulkeye adapte ederek daha rahat saltanat yasamaya elverisli hale getiriyorlar.Turkiye Cumhuriyeti Devleti bu ulkenin tum insanlarin huzuru sagligi refahi icin kurulmustur.maalesef Ataturk un 1927 de Mecliste genclige hitabini .Suandaki Turkiyenin dustugu durumlari ongorerek genclige soylemis ve Genclige armagan etmistir.bu ulkede bir turk kalmissa bu genclige hitabini anlayarak ve idrak ederek okusun .bu memleket ne halde.hep diyoruzya dis mihraklar, emperyalist gucler diyorsunuzya hepsi laf salatasi tv lere cikip tvden kacpara kaparim dusuncesi.hepsi yalan bir insan oy verirken muhakeme edebiliyormu.o yetisini bile yok etmisler.halen kisisel cikarlar.ulke nasil yonetiliyor haberin varmi
kemal 27 Aralık 2015 / 12:59
23 Aralık 2014 / 19:59Ulusal kanal program yapımcısı kardeşlerimize bir görev düşüyor? Kılıçdaroğlu ve devlet bahçeli'nin bu güne kadar akp'ye verdikleri desteklerin, sırası ile bir bir anlatıldığı bir program hazırlamalı ve bunu halkımıza sunmalıdır. Akp'li gafillerin uyuduğu gibi, hala bahçelinin ve Kılıçdaroğlu'nun peşinden giden gafillere ne demeli? Gerçi artık tavşan Bayırı aştı, artık parti genel başkanlarının akp'nin gizli ortağı olduğunu öğrenmiş olsalarda değişen birşey olmaz. Bu iktidarda, Cumhurbaşkanlığı seçim dayatması ve ayrıca hileli seçim sistemi olduktan sonra.
ahmet 24 Aralık 2015 / 17:18
Avusturya´dan seyretmeye calisiyorum ama hala teknik bazi problemleri halledemediniz.Su anda ses cok az geliyor ve ben sonuna Kadar acinca ancak duyabiliyorum..
sfg 21 Kasım 2015 / 20:22
Amerikada haber programlarinda resmen Turkiyenin ikili oynadigini soyluyorlar.
Muharrem Tunc 31 Ekim 2015 / 09:19
Ben yillar once Fettullah Gulen'in video kasetini seyretmistim. o kaset niye yayinlanmiyor merak ediyorum.
hayri 23 Aralık 2014 / 19:59
Ulusal kanal program yapımcısı kardeşlerimize bir görev düşüyor? Kılıçdaroğlu ve devlet bahçeli'nin bu güne kadar akp'ye verdikleri desteklerin, sırası ile bir bir anlatıldığı bir program hazırlamalı ve bunu halkımıza sunmalıdır. Akp'li gafillerin uyuduğu gibi, hala bahçelinin ve Kılıçdaroğlu'nun peşinden giden gafillere ne demeli? Gerçi artık tavşan Bayırı aştı, artık parti genel başkanlarının akp'nin gizli ortağı olduğunu öğrenmiş olsalarda değişen birşey olmaz. Bu iktidarda, Cumhurbaşkanlığı seçim dayatması ve ayrıca hileli seçim sistemi olduktan sonra.
mürvettin yay 30 Kasım 2014 / 12:24
Frekanslar doğru, görüntü güzel olduğu halde Ulusal Kanal donuyor, nedeni ne olabilir?
Birol EVIN 25 Kasım 2014 / 17:52
AKP, F tipini kodlamis, PDY-PÖ.(Paralel Devlet Yapisi - Pensilvanya Örgütü) Ama ne yapsa, AKP=F tipi ortakligini silemez.
Birol EVIN 20 Kasım 2014 / 11:48
Börteçine Ünal, TGB neyin nesi? TGB demek İşci Partisi demek, şimdiye kadar kim koşturdu dersin? Selamlar...
Birol EVIN 20 Kasım 2014 / 11:31
Büyücü kılıklı insanlara uzun yaşama sırlarını ekranda anlattırdığınız için Mustafa Kemal'in kemiklerini ssızlattığınızın farkında mısınız?. Sizi kınıyorum.
ses sorunu 12 Kasım 2014 / 19:36
UK yayinlarinda ses yok 13.11.2014 saat 1800
börtecine ünal 09 Kasım 2014 / 00:03
İşçi Partisi şehitlerimiz adına bir yürüyüş bir eylem yaptı mı? Milliyetçiyse vatana millete bayrağa sahip çıkıyorsa, şehitlerimiz ve bayrağımız için bir tepki göstersin.
mehmet ünal 08 Kasım 2014 / 23:57
Apo'yu devlet asmış olsaydı ne gibi olaylar olurdu? Assaydık dünyada daha saygın bir devlet olur muydu? idam cezasının geri gelmesini istiyor musunuz? Saygılar...
alim han 03 Kasım 2014 / 18:08
Ulusal Kanal da mı din tacirliğine özeniyor?Laiklik ilkelerine sadık kalan yegane sizdiniz, demek ki artık Türkiye Cumhuriyeti laik devletine en müthiş baltayı sizler vuruyorsunuz! Çok üzücü ve oldukça utandırıcı. Lütfen din tacirliğine özenmeyin, sizi izleyenlere çok büyük bir saygısızlık olur.
ayla gürses 01 Kasım 2014 / 22:57
Ceviz Kabuğu programının tekrarını yayınlamanızı rica ediyorum, internette bulamadıklarım oluyor, sevgilerimle...
hüseyin avcı 31 Ekim 2014 / 21:29
chp gidecegi yere (barajın altına) gitti bile kırk yıl oy verdıgim chp ye kemal kılıçdaroglu ve ekibi olduğu sürece oy degil selam bile vermem.
Mehmet`ler 26 Ekim 2014 / 12:57
Ulusal birliğimizin yegane savunucusu, ATATÜRK ilkelerinin tek destekçisi Ulusal Kanal ve İşçi Partisi'ne sonsuz teşekkürler... Bizi etnik ve mezhepsel bölünmeye sürükleyenlerin karşısında tek yürek olarak duranlara selam olsun. Bu ülkeyi kanlarıyla bize emanet edenlere Allah'tan rahmet diliyorum, ülkemizin sahipsiz olmadığını en kısa zamanda görecekler.
gül bayrak 15 Ekim 2014 / 21:56
Gündem özelde Yaşar Nuri ÖZTÜRK hocamı dinledim, Allahım ne güzel anlattı ülkemizin içinde bulunduğu durumu, program hiç bitmesin istedim. Ne olur tekrar konuk edin hocamızı. Allah ona sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah.
hüseyin avcı 10 Ekim 2014 / 22:37
Sayın Yılmaz Özdil ne güzel yazmış. iki milyon Suriyeli ülkemizde yan gelip yatarken, bize ne Kobani'den... Kılıçdaroğlu ve CHP artık Meclis'e bile giremez.
NECLA BİLENER 10 Ekim 2014 / 22:12
KOBANİYE GİRİLMEMELİ, ZİRA ÇÖZÜM DEĞİLDİR. SINIRLARIMIZIN KOMŞULARIMIZLA BİRLİKTE ORTAK SORUNUDUR. BU NEDENLE IRAK, SURİYE, İRAN VE TÜRKİYE İŞBİRLİĞİ İLE İSTİKRAR SAĞLANIR. BÖLGEDE ABD'NİN YAPTIĞI BOMBALAMA TAMAMEN GÖSTERMELİKTİR. BİZ SADE VATANDAŞLAR OLARAK ÇÖZÜMÜ BİLİYORKEN, HÜKÜMETİN BU HAİNCE TUTUMUNU TÜRK MİLLETİ AFFETMEYECEKTİR.
ertugrul 10 Ekim 2014 / 19:40
Ulusal Kanal tek kelime ile AKP'nin dolaylı destekçisi, IŞİD'in destekçisi. Bugun pratikte aldığı pözisyon aynı kulvarda. PKK'ya düşmanlığını anlarım ama Kürt kardeslerimize de cellat kesildiniz. "Kobeni düşsün, katliam olsun" diye hevesleniyorsun. "Ordu, ordu" diyorsun da, AKP'nin ordusu olmuş bir ordu var. Sin hala "Ordu gelse de dertler bitse" diye deli saçması bir akıl tutulması yaşıyorsunuz. Sanki ordu AKP'ye karşıymış gibi göstermek, AKP'yi gizliden destektir. Böyle bir şey yok. Ne istediğiniz belli değil. Paranoyak komplo teorilerinin milleti uyuttuğunu mu zannediyorsunuz. "ABD ve AB karşısındayım" diyerek IŞİD mantığına düşüyorsunuz. Atatürk ulusalcılığının adını kirleterek...
ertugrul 10 Ekim 2014 / 16:05
Sizin kadar ulusalcılık adı altında Kürt düşmanlığı görmedik. MHP bile sizden daha iyi. Size kalsa tüm Kürtler yok edilmeli. "Ordu, ordu" diyerek direkt faşist diktatörlüğü istiyorsunuz. Komplo teorilerinizle en büyük savaş kışkırtıcısınız. Sizin istediğiniz, ülkede kürtlerin yok edilmesi, tüm azınlıkların yok sayılması. Irkçı, faşist, kafatasçı bir grup oldunuz. Sizlerden bu ulkeye hayır gelmez. Yok olmaya da mahkumsunuz.
MEMİŞ KÖSEOĞLU 03 Ekim 2014 / 11:34
DİGİTÜRK' TE ULUSAL TV Yİ İZLEYEMİYORUZ BUNA BİR EL ATILIRSA SEVİNİRİZ SAYGILAR
yilmaz 01 Ekim 2014 / 12:30
Merhaba Ulusal Kanal, sizleri her zaman izlemeye çalışıyoruz. Fakat yurt dışından sizleri izleme sıkıntısı yaşıyoruz. Lütfen ilgilenin... Teşekkürler...
Rahime KUTVAL 25 Eylül 2014 / 15:00
Uydudaki değişimden sonra iki televizyonum da Ulusal Kanal'ı çekmedi. Çok mutsuzum. Ancak çok kısıtlı zamanlarda internetten girebiliyorum. Benim gibi hiçbir programını kaçırmayan bir Ulusal Kanal izleyicisinin ne kadar üzgün olabileceğini artık düşünün.
murat özkurt 23 Eylül 2014 / 16:17
Ulusal kanal'ı tivibu'da önceden izliyorduk. Artık seyredemiyoruz. Bir muhalif kanal kalmıştı, ondan da faydalanamıyoruz. Nasıl bir ülke olduk arkadaş?..
aydın 22 Eylül 2014 / 16:26
Yandaş kanallara inat Ulusal Kanal...
nihal özden 19 Eylül 2014 / 10:51
Yayınlarınız için teşekkürler. Bu sitede Ulusal Kanal ses düzeni zayıf. Bilginize sunarım. Kolay gelsin.
fahri - hollanda 08 Eylül 2014 / 20:45
Bu asansör olayı burada, yani Hollanda'da olsaydı,inanın bu binayı anında yıkarlardı.
Editör 06 Eylül 2014 / 20:11
Ulusal Kanal'da, ana akıştan kaynaklanan nedenlerle zaman zaman ses kesintisi olabiliyor. Bugün düzenleme yaptık. Uzun süredir kesinti yok. Tekrar ederse lütfen yine bildirin.
m.soltau 06 Eylül 2014 / 15:42
Merhabalar... Dün saat 11 itibarıyla kanalda ses kesildi. Bugün hala yok. Lütfen ilgilenin. Teşekkür ederim.
Nilüfer Özcelik 28 Ağustos 2014 / 11:38
Ulusal TV'yi nasıl izleyebilirim?
Ayten 28 Ağustos 2014 / 08:52
Selam, Ulusal Kanal'da görüntü gayet güzel,ancak 2 gündür ses yok. Lütfen tetkik ediniz. Teşekkürler.
alim han 27 Ağustos 2014 / 19:47
Cok Sayin ULUSALKANAL yöneticileri, maalesef bir kanalda hic görüntü yok, digerinde ise görüntü var, fakat ses hic yok. Acaba bu ariza düzeltilebilinir miydi? Yardimci olabilirseniz cok sevinirdim. En derin saygilarimla
Sayfanın konuları : Ulusal Kanal, Ulusal Kanal Canlı Yayını, Ulusal Kanal Canlı İzle